STUDER XTM-4000-48 INVERTER ME ΦΟΡΤΙΣΤΗ 4000VA 48V
Ισχύς
4000VA
Ισχύς (Στιγμιαία)
10500VA για 5sec.
Τάση Εισόδου
38 - 68Vdc
XTM-4000-48 INVERTER STUDER ME ΦΟΡΤΙΣΤΗ 48V-4000VA
Τάση Εξόδου
Pure sine wave 230Vac (+/- 2%) / 120Vac
Μεταγωγικός Διακόπτης
Φορτιστής
50A DC
  • Συνεχόμενη ισχύς (25°C) : 3500VA
  • Ισχύς 30min : 4000VA
  • Στιγμιαία ισχύς 5” (25°C): 10,5kVA
  • Τάση εισόδου dc : 38 - 68Vdc
  • Τάση εισόδου ac : 150V - 265V
  • Ρεύμα φόρτισης : 0-50A.
  • Χρόνος μεταγωγής : <15ms
  • Μέγιστο Ρεύμα εισόδου ac / μεταγωγικού διακόπτη : 56A / 50A
  • Κατανάλωση σε λειτουργία OFF/Stand-by/ON: 1,8W/2,1W/14W. Λειτουργία Stand-by ρυθμιζόμενη 2-25W
  • Τάση εξόδου – διακύμανση : 230V AC ±2% ημιτονικής μορφής (THD < 2%)
  • Απόδοση : >96%
  • 2 Προγραμματιζόμενες εξωτερικές επαφές τριών σημείων 16Aac/5Adc.
  • Βαθμός προστασίας : IP20
  • Διαστάσεις : 133x322x466mm