ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΙ DELTA VARIAC 2KVA-50KVA
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΙ SERVO 3-150 kVA
ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ ΤΑΣΗΣ
INVERTER
INVERTER ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΙΤΟΝΟΥ
INVERTER EPEVER
INVERTER STUDER
ΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ - LED
ΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ
ΗΛΙΑΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ
ΗΛΙΑΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΟΜΟΥ
ΗΛΙΑΚΑ ΦΩΤΑ ΚΗΠΩΝ
ΗΛΙΑΚΑ ΦΩΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΩΝ - ΕΡΓΩΝ - ΣΗΜΑΝΣΗΣ
ΛΑΜΠΕΣ LED
ΛΑΜΠΕΣ LED 12V DC - 24V DC
ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ LED 12V-24V DC
ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ LED 230V AC
ΦΑΚΟΙ
ΦΑΚΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
ΦΑΚΟΙ ΜΠΡΕΛΟΚ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ CAMPING - ΕΡΓΑΣΙΑΣ
FITORCH ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΦΑΚΟΙ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
SPERAS ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΦΑΚΟΙ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
ΑΝΤΙΕΚΡΗΚΤΙΚΟΙ ΦΑΚΟΙ - EXPLOSION PROOF (ΑΤΕΧ)
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΓΚΑΡΑΖ - ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΔΕΣΜΗΣ
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ AIRCONDITION
ΗΧΟΣ - ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΗΧΟΥ
ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ - ΗΧΕΙΑ
ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΙΔΗ - GADGETS
ΡΟΛΟΓΙΑ - ΞΥΠΝΗΤΗΡΙΑ
ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ - ΥΓΡΑΣΙΟΜΕΤΡΑ
ΖΥΓΑΡΙΕΣ
ΑΡΙΘΜΟΜΗΧΑΝΕΣ
ΚΑΛΩΔΙΑ ΗΧΟΥ - ΕΙΚΟΝΑΣ - ΣΥΝΔΕΣΗΣ
ΠΟΛΥΠΡΙΖΑ - ADAPTOR
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ
ΗΛΙΑΚΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ - ΚΑΜΕΡΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
ΥΛΙΚΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΑ - ΠΟΛΥΜΕΤΡΑ
ΔΕΜΑΤΙΚΑ
ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΛΟΜΕΝΑ
ΣΤΕΓΑΝΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ - ΚΛΕΜΜΕΣ
ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΜΕΤΡΗΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΛΕΠΙΔΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ (CAR FUSES)
ΣΠΡΕΪ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ - ΛΙΠΑΝΣΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΡΑΧΤΗΣ ΓΙΑ ΖΩΑ
ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
ΝΕΑ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Σύνδεση
Σύνδεση
Εγγραφή
Να με θυμάσαι
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
Ξεχάσατε το όνομα χρήστη?
Καλάθι
0
Το καλάθι σας είναι άδειο!
MOD_VIRTUEMART_CART_AJAX_CART_PLZ_JAVASCRIPT
Αρχική
UPS - AVR
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΤΑΣΗΣ
Κατάταξη ως προς
ID προϊόντος -/+
Όνομα προϊόντος
SKU προϊόντος
Τιμή προϊόντος
Διαθεσιμότητα
Id προϊόντος
Ταξινόμηση
Αποτελέσματα 1 - 9 από 9
Show:
15
per page
Κωδικός
AVR-DELTA-MAXX-5000 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 5KVA ΜΕ ΕΞΟΔΟ ±1%
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 5 kVA. Είσοδος 150-250 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
Διαθέσιμα:
7
Ποσότητα:
Στο καλάθι
Προσθήκη στα αγαπημένα
Διαγραφή
Κωδικός
AVR-DELTA-MAXX-3000 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 3KVA ΜΕ ΕΞΟΔΟ ±1%
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 3 kVA. Είσοδος 150-250 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
Διαθέσιμα:
8
Ποσότητα:
Στο καλάθι
Προσθήκη στα αγαπημένα
Διαγραφή
DELTA AVR SERVO SRV-SOHO-8000 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 8 KVA
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 8 kVA. Είσοδος: 155-260 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
2
DELTA AVR SERVO SRV-110010 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 10 KVA
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 10kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση > 96%. Είσοδος: 160-260V...
1
DELTA AVR SERVO SRV-110007 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 7,5 KVA
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 7,5kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση > 96%. Είσοδος 160-260V...
1
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 3,5kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση > 96%. Είσοδος: 160-260V...
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 2kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση>96%. Είσοδος: 160-260V...
2
DELTA AVR SERVO SRV-SOHO-1115 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 15 KVA
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 15 kVA. Είσοδος 155-260 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
11
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 10 kVA. Είσοδος: 155-260 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
5
Αποτελέσματα 1 - 9 από 9
Show:
15
per page
Είδατε Πρόσφατα
ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΤΕΡΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ 35MM
Τερματικό στήριγμα από αλουμίνιο, κατάλληλο για στήριξη φωτοβολταϊκών πάνελ με προφίλ αλουμινίου...
ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΤΕΡΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ 40MM
Μ8x50 ΒΙΔΑ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΗ
Βίδα Άλλεν Μ8Χ50mm για τερματικά και ενδιάμεσα στηρίγματα σε βάσεις φωτοβολταϊκών.
ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΤΕΡΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ 45MM
HC-20A ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΩΝ ΜΟΛΥΒΔΟΥ 12V 20A
Αυτόματος φορτιστής μολύβδου. 12V - 20A. Φόρτιση σταθερής τάσης. Ένδειξεις LED. Προστασία...