ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΙ DELTA VARIAC 2KVA-50KVA
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΙ SERVO 3-150 kVA
ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ ΤΑΣΗΣ
INVERTER
INVERTER ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΙΤΟΝΟΥ
INVERTER EPEVER
INVERTER STUDER
ΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ - LED
ΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ
ΗΛΙΑΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ
ΗΛΙΑΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΟΜΟΥ
ΗΛΙΑΚΑ ΦΩΤΑ ΚΗΠΩΝ
ΗΛΙΑΚΑ ΦΩΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΩΝ - ΕΡΓΩΝ - ΣΗΜΑΝΣΗΣ
ΛΑΜΠΕΣ LED
ΛΑΜΠΕΣ LED 12V DC - 24V DC
ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ LED 12V-24V DC
ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ LED 230V AC
ΦΑΚΟΙ
ΦΑΚΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
ΦΑΚΟΙ ΜΠΡΕΛΟΚ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ CAMPING - ΕΡΓΑΣΙΑΣ
FITORCH ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΦΑΚΟΙ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
SPERAS ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΦΑΚΟΙ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
ΑΝΤΙΕΚΡΗΚΤΙΚΟΙ ΦΑΚΟΙ - EXPLOSION PROOF (ΑΤΕΧ)
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΓΚΑΡΑΖ - ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΔΕΣΜΗΣ
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ
ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ AIRCONDITION
ΗΧΟΣ - ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΗΧΟΥ
ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ - ΗΧΕΙΑ
ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΙΔΗ - GADGETS
ΡΟΛΟΓΙΑ - ΞΥΠΝΗΤΗΡΙΑ
ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ - ΥΓΡΑΣΙΟΜΕΤΡΑ
ΖΥΓΑΡΙΕΣ
ΑΡΙΘΜΟΜΗΧΑΝΕΣ
ΚΑΛΩΔΙΑ ΗΧΟΥ - ΕΙΚΟΝΑΣ - ΣΥΝΔΕΣΗΣ
ΠΟΛΥΠΡΙΖΑ - ADAPTOR
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ
ΗΛΙΑΚΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ - ΚΑΜΕΡΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
ΥΛΙΚΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΑ - ΠΟΛΥΜΕΤΡΑ
ΔΕΜΑΤΙΚΑ
ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΛΟΜΕΝΑ
ΣΤΕΓΑΝΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ - ΚΛΕΜΜΕΣ
ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΜΕΤΡΗΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΛΕΠΙΔΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ (CAR FUSES)
ΣΠΡΕΪ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ - ΛΙΠΑΝΣΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΡΑΧΤΗΣ ΓΙΑ ΖΩΑ
ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
ΝΕΑ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Σύνδεση
Σύνδεση
Εγγραφή
Να με θυμάσαι
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
Ξεχάσατε το όνομα χρήστη?
Καλάθι
0
Το καλάθι σας είναι άδειο!
MOD_VIRTUEMART_CART_AJAX_CART_PLZ_JAVASCRIPT
Αρχική
UPS - AVR
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΤΑΣΗΣ
Κατάταξη ως προς
Κωδικός SKU προϊόντος +/-
Όνομα προϊόντος
Τιμή προϊόντος
Διαθεσιμότητα
Id προϊόντος
Ταξινόμηση
Αποτελέσματα 1 - 9 από 9
Show:
15
per page
Κωδικός
DELTA AVR SERVO SRV-SOHO-1110 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 10 KVA
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 10 kVA. Είσοδος: 155-260 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
Διαθέσιμα:
5
Ποσότητα:
Στο καλάθι
Προσθήκη στα αγαπημένα
Διαγραφή
Κωδικός
DELTA AVR SERVO SRV-SOHO-1115 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 15 KVA
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 15 kVA. Είσοδος 155-260 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
Διαθέσιμα:
11
Ποσότητα:
Στο καλάθι
Προσθήκη στα αγαπημένα
Διαγραφή
DELTA AVR SERVO SRV-110002 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 2 KVA
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 2kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση>96%. Είσοδος: 160-260V...
2
DELTA AVR SERVO SRV-110003 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 3,5 KVA
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 3,5kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση > 96%. Είσοδος: 160-260V...
1
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 7,5kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση > 96%. Είσοδος 160-260V...
1
Σταθεροποιητής τάσης SERVO 10kVA. Με μικροεπεξεργαστή. Απόδοση > 96%. Είσοδος: 160-260V...
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 8 kVA. Είσοδος: 155-260 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
2
AVR-DELTA-MAXX-3000 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 3KVA ΜΕ ΕΞΟΔΟ ±1%
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 3 kVA. Είσοδος 150-250 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
8
AVR-DELTA-MAXX-5000 ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 5KVA ΜΕ ΕΞΟΔΟ ±1%
Σταθεροποιητής τάσης VARIAC μονοφασικός 5 kVA. Είσοδος 150-250 VAC. Διακύμανση τάσης εξόδου...
7
Αποτελέσματα 1 - 9 από 9
Show:
15
per page
Είδατε Πρόσφατα
CR1225-BP1 ΜΠΑΤΑΡΙΑ CAMELION ΛΙΘΙΟΥ ΚΟΥΜΠΙ
Μπαταρία λιθίου CR1225 CAMELION 3V Συσκευασία 1 τμχ. Ελάχιστη παραγγελία 10τμχ. Κατάλληλη για...
INVICTUS BD-400 ΠΑΛΜΙΚΟΣ ΑΠΟΘΕΙΙΚΩΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΩΝ DESULFATOR
Παλμικός αποθειικωτής μπαταρίας ο οποίος εξουδετερώνει με παλμούς τα θειικά άλατα που...
SD-50B-5 CONVERTER DC ΣΕ DC ΑΠΟ 24V ΣΕ 5V 50W
Μετατροπέας τάσης DC–DC 50W-5V. Τάση εισόδου: 19V - 36V (24V). Τάση εξόδου: 4,5V-5,5V. Ρεύμα...
CR2032-BP1 ΜΠΑΤΑΡΙΑ CAMELION ΛΙΘΙΟΥ ΚΟΥΜΠΙ
Μπαταρία λιθίου CR2032 CAMELION 3V. Συσκευασία 1 τμχ. Ελάχιστη παραγγελία 10τμχ. Κατάλληλη για...
PD-90 ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ LAPTOP UNIVERSAL AC ADAPTER 15-20V 6A / 90W ΜΕ 8 ΒΥΣΜΑΤΑ
Τροφοδοτικό laptop 90W. Με πολλαπλές εξόδους: 15/16/18,5/19/19,5/20 VDC Με 8 διαφορετικά...