STUDER XTM-2400-24 INVERTER ME ΦΟΡΤΙΣΤΗ 2400VA 24V
Iσχύς
2400VA
Ισχύς (Στιγμιαία)
6000VA για 5sec.
Τάση Εισόδου
19-34Vdc
XTM-2400-24 INVERTER STUDER ME ΦΟΡΤΙΣΤΗ 24V-2400VA
Τάση Εξόδου
Pure sine wave 230Vac (+/- 2%) / 120Vac
Μεταγωγικός Διακόπτης
Φορτιστής
55A DC
  • Συνεχόμενη ισχύς (25°C) : 2000VA
  • Ισχύς 30min : 2400VA
  • Στιγμιαία ισχύς 5” (25°C): 6kVA
  • Τάση εισόδου dc : 19 - 34Vdc
  • Τάση εισόδου ac : 150V - 265V
  • Ρεύμα φόρτισης : 0-55A.
  • Χρόνος μεταγωγής : <15ms
  • Μέγιστο Ρεύμα εισόδου ac / μεταγωγικού διακόπτη : 56A / 50A
  • Κατανάλωση σε λειτουργία OFF/Stand-by/ON: 1,4W/1,6W/9W. Λειτουργία Stand-by ρυθμιζόμενη 2-25W
  • Τάση εξόδου – διακύμανση : 230V AC ±2% ημιτονικής μορφής (THD < 2%)
  • Απόδοση : >94%
  • 2 Προγραμματιζόμενες εξωτερικές επαφές τριών σημείων 16Aac/5Adc.
  • Βαθμός προστασίας : IP20
  • Διαστάσεις : 133x322x466mm