STUDER AJ-1300-24 INVERTER ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΙΤΟΝΟΥ 1300VA 24V
Iσχύς
1300VA
Ισχύς (Στιγμιαία)
2800VA για 5sec.
Τάση Εισόδου
21–32V (44V max.)
AJ-1300-24 INVERTER STUDER 24V-1300VA
Τάση Εξόδου
Sinewave 230Vac (120Vac*) 0/-10%