PROJOY PEDS150-EL25R-2 ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ DC ΓΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΑ
Διακόπτης DC για φωτοβολταϊκά, έως 25Α, της εταιρείας Projoy.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
Model: PEDS150-EL25R-2
Max thermal current: 25A
Rated impulse withstand voltage: 8000V
Rated short-time withstand current(1s): 780A
Rated short-circuit making capacity: 1,200A